TAU mokslo metų baigimo šventė

Birželio pradžioje pasipuošę ir smagiai nusiteikę senjorai rinkosi į Kelmės kultūros centrą, kuriame vyko TAU mokslo metų uždarymo šventė.

Renginį vedė TAU rektorė Aldona Kvintufelienė ir prorektorius Algimantas Armalis. Organizuoti šventę jiems padėjo aktyvios TAU tarybos narės – Vida Damanskienė, Marija Gardauskienė, Vitalija Kučinskienė, Regina Bogušienė.

Šventė prasidėjo iškilminga – studentų himnu, kurį giedojo dainavimo studijos nariai, vadovaujami Augustino Bartkevičiaus.

Kelmės rajono savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro direktorė Diana Razminienė ir metodininkė Janina Každailienė, sveikindamos ir dėkodamos studentams, pasidžiaugė, kad siekis mokytis visą gyvenimą šiais mokslo metais buvo ypač pastebimas. Abi vadovės TAU senjorams linkėjo neprarasti žingeidumo ir rudenį sugrįžti pailsėjusiems, sukaupusiems energijos. Ypatingas dėmesys buvo skirtas vyriausiems ir aktyviausiems TAU klausytojams Genovaitei Urbonavičienei ir Juozui Klimašauskui.

Senjorus taip pat sveikino Kelmės rajono savivaldybos tarybos narys, TAU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojas Egidijus Ūksas, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė, kuruojanti Sveikatos fakultetą, Finansinio raštingumo studijų dėstytojas Algirdas Steponkevičius.

Šventės metu buvo padėkota vadovėms, dėstytojams, lektoriams savanoriams. Fakultetai įdomiai pristatė veiklas, vykusias mokslo metais – demonstravo anglų kalbos, finansinio raštingumo žinias, savo rankų darbo ,,stebuklus”, kuriuos pasigamino amatų studijoje, šoko, dainavo, vaidino, kalbėjo tarmiškai, demonstravo skaidruoles iš kelionių ir surengė ,,egzaminą” kraštotyros fakulteto studentams.

Po pirmosios dalies laukė šventiniai pietūs restorane ,,Vilbėnas”.

Organizavusieji šventę džiaugėsi nuoširdžiais senjorų žodžiais: „Visi grįžome laimingi, puikiai nusiteikę ir su viltimi rudenį vėl susitikti… Šaunus, puikus renginys… Net gaila tų, kas nerado galimybės jame dalyvauti.”

« 1 2 »