Kelmės rajono ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių edukacinė kilnojamoji piešinių paroda „Pažinkime Kelmės kraštą“

Siekiant ugdyti meilę, pagarbą savo gimtajam kraštui, domėtis jo simbolika, kraštovaizdžiais, architektūros paminklais, juos vaizduoti savo piešiniuose ir skleisti gerą žinią apie savo kraštą, Kelmės rajono dailės mokytojų metodinis būrelis, Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras kartu su Kelmės rajono seniūnijomis suorganizavo netradicinę Kelmės rajono ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių edukacinę kilnojamąją piešinių parodą „Pažinkime Kelmės kraštą“.

Į parodos kelionės ratą įsisuko trylika Kelmės rajono ugdymo įstaigų: Jono Graičiūno, Kražių Žygimanto Liauksmino, Pakražančio, Tytuvėnų, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos, „Kražantės“ progimnazija, „Aukuro“, Liolių, Elvyravos, Vaiguvos Vlado Šimkaus, Mockaičių, Vidsodžio pagrindinės mokyklos, Tytuvėnų jaunimo mokykla.

Kiekvienoje ugdymo įstaigoje gegužės 7-11 dienomis buvo suorganizuotas piešinių ekspozicijos pristatymas, kuriame visi vienareikšmiškai džiaugėsi mokinių iniciatyva dalyvauti šioje parodoje. Akį džiugino mokinių piešiniai, kuriuose jie nupiešė jų požiūriu svarbiausius ir jų kraštą reprezentuojančius objektus: architektūrinius paminklus, koplytėles, kraštovaizdžius ar net įspūdingą akmenį šalia kelio. Kiekvienoje ekspozicijoje buvo galima pamatyti piešinį, kuriame pavaizduota jų mokykla. Parodų atidarymuose dalyvavę Kelmės rajono seniūnai ar jų atstovai džiaugėsi mokinių kūrybiškumu, meile savo kraštui, padovanojo piešimo priemonių, palinkėjo sėkmės tolimesnėje kūryboje.

Visos piešinių ekspozicijos iki lapkričio mėnesio keliaus iš vienos ugdymo įstaigos į kitą, kol apkeliaus kelionės ratą. Sėkmės!

Parodos iniciatorės

SMC metodininkė Asta Trijonienė

Metodinio būrelio pirmininkė Irena Arlauskienė

« 1 2 »