Kelmės TAU studentai, Pasaulinės sveikatos dienai skirtame renginyje, Vilniuje Vingio parke

Kelmės trečiojo amžiaus universiteto studentai, pasaulinės sveikatos dienos išvakarėse, pasakiškai gaivų balandžio 6-osios rytą, skubėjo į Vilniaus Vingio parką, kur susirinko šimtai Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų. Medardo Čoboto  trečiojo amžiaus universitetas (MČTAU) sukvietė gausią šalies Trečiojo amžiaus universitetų bendruomenę į šventinį renginį pabūti kartu, pabendrauti, pasimankštinti, dalyvauti sporto varžybose ir aktyviose programose.

    Po šventinės visų dalyvių eisenos su TAU vėliavomis ir kita atributika ir po bendros nuotaikingos mankštos renginio dalyvius pasveikino Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė.. Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento Sveikatos stiprinimo skyriaus vyr. specialistė Inga Gerulskienė, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktorius Romualdas Sabaliauskas, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pavaduotoja Jurgita Šaulytė, MČTAU rektorė Zita Žebrauskienė.

    Šokiais, dainomis ir muzika prisistatė visų šventėje dalyvavusių TAU kolektyvai. Kelmės TAU dainų studijos dainininkai ir muzikantai, vadovaujami Augustino Bartkevičiaus, visus pradžiugino skambiomis dainomis, linksma muzika.

     Po meninės programos prasidėjo ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis turnyras. Geros nuotaikos ir sportinio azarto nepritrūko mėgėjiško sporto varžybose – ne vienas išbandė savo jėgas ir vikrumą diskgolfo,  petankės žaidimuose. Po aktyvaus sporto senjorai pasistiprino kareiviška koše ir arbata, o šventę baigė atsisveikinimo dainomis, padėkomis organizatoriams, linkėjimais tęsti šią gražią tradiciją.