Matematikų susitikimas Tytuvėnuose

Spalio 31 dieną Tytuvėnų gimnazijoje vyko matematikos mokytojų gerosios patirties seminaras „Mūsų – Jūsų patirtis siekiant asmeninės pažangos“, kurio metu mokytojai dalinosi gerąja patirtimi, skaitė pranešimus apie matematikos didaktikos naujoves siekiant mokinių asmeninės pažangos.

Tytuvėnų gimnazijos mokytojos Lina ir Laima pristatė mąstymo ugdymo priemones ir  internetinių programėlių panaudojimą pamokose. „Aukuro“ pagrindinės mokyklos mokytojos Irina ir Levonė papasakojo apie vykdomą projektą „Aštuntų klasių mokinių matematikos pasiekimų gerinimas Kelmės rajono partnerinėse mokyklose“, supažindino su korepetitoriaus darbu matematikos pamokose ir pakvietė mokytojus į atvirą ilgąją pamoką. „Kražantės“ progimnazijos mokytojos Gėnutė ir Marytė pristatė „Gabių mokinių mokyklėlės“ veiklą. Savo patirtimi dalinosi J. Graičiūno gimnazijos mokytojos Asta ir Romutė, Liolių pagrindinės mokyklos Maironių skyriaus mokytojas Antanas, Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus mokytojas Svajūnas. Tytuvėnų gimnazijos psichologė Rima skaitė pranešimą „Mokytojas ir mokinys – sąjungininkai ar priešai“.

Mokytojai diskutavo, dalijosi savo įžvalgomis, patyrimais, ieškojo efektyvesnių mokymo metodų bei skatinimo būdų, padedančių ugdyti sąmoningą mokinių norą siekti kuo aukštesnių rezultatų.