Rajono suaugusiųjų švietėjų mugė „Patirties skrynią atvėrus…“

2018 m. lapkričio 19 – 25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė švietimo, kultūros, meno, verslo ir kitas įstaigas kurti mokymosi šventę – devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Ši suaugusiųjų mokymosi savaitė skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui.

Lapkričio 20 d. Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenė organizavo rajono suaugusiųjų švietėjų mugę „Patirties skrynią atvėrus…“, kurioje dalyvavo:

  1. Kultūros centro Etninės kultūros ir tradicinių amatų skyrius su programa „Suaugusiesiems skirtos programos“
  2. Žemaitės viešoji biblioteka su programa „Biblioteka – informacija, žinios, laisvalaikis“
  3. Profesinio rengimo centras su programa „Patirčiai ir dabarčiai susipynus…“
  4. Trečiojo amžiaus universitetas su programa „Tautiškumo tradicijos meninėje suaugusiųjų veikloje“
  5. Informacijos mainų ir švietimo centras su programa „Erasmus+ programa“
  6. Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyrius su programa „Pagalba suaugusiam asmeniui“
  7. Kompanija UAB Forever Living Products Baltics su programa „Geriau atrodyk, geriau jauskis!“
  8. Suaugusiųjų mokymo centras su programa „Mokymosi visą gyvenimą galimybės“

Mugės metu atėjusieji galėjo pamatyti KPRC moksleivių sukurtą drabužių kolekciją ir stalo serviravimo būdus; susipažinti su Informacijos mainų ir švietimo centro, LSB Kelmės skyriaus ir KKC teikiamomis paslaugomis; kartu pasisukti šokio sūkuryje; pasigrožėti TAU amatų studijos dalyvių atliktais rankdarbiais; iš arčiau susipažinti su Žemaitės bibliotekoje esančio 3D spausdintuvo darbu, pailsėti čia pat sukurtoje mobilioje skaitykloje, paklausyti žolininkės patarimų, išgirsti apie alavijo naudą šiuolaikiniame gyvenime, pasidomėti apie galimybes mokytis visą gyvenimą ir SMC.

Džiugu, kad Kelmės mieste mokymosi visą gyvenimą erdvėje dalyvauja nemažai suaugusiųjų švietimo tiekėjų, formaliuoju/neformaliuoju mokymosi būdu mokosi daugelis rajono bendruomenės narių.