Savanorystės akcija „Prasmingas mezgimas“

Savanorystė – tai pati geriausia galimybė padėti kitiems, kartu realizuojant savo gabumus ir talentus, kartu įgyjant naujos patirties bei įgūdžių.

Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centre rinkosi būrys pačių šauniausių mezgėjų, kurios dalyvavo VšĮ „Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras“ organizuotoje gerumo akcijoje „Prasminas mezgimas“.

Į susitikimą atvyko šios akcijos organizatorės – VšĮ „Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras“ direktorė Sigita Petkevičienė ir projektų koordinatorė Giedrė Brazlauskaitė. Jos pristatė savo įstaigos veiklas ir asmeninę darbo patirtį.

Akcijoje dalyvavo būrys savanorių moterų iš Kelmės rajono bei viena iš Vilniaus: Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro darbuotojos, pedagogės, mokiniai, Trečiojo amžiaus universiteto studentės, Kelmės rankdarbių mėgėjų būrelio narės. Jos numezgė virš 30 pagalvėlių užvalkaliukų.

Visos šios pagalvėlės bus pardavinėjamos labdaros parduotuvėje „Prasmė“, adresu Vilniaus g. 206, Šiauliai. Surinktos lėšos bus skirtos sunkiai sergančių asmenų slaugai ir priežiūrai.

Dėkojame visoms mezgėjoms už skirtą laiką prasmingai veiklai!

Organizatoriai