Kelmės TAU studentai varžėsi Protų mūšyje „Ar pažįsti Kelmės rajoną?“

Vasario 4 d. trisdešimt drąsiausių, žingeidžiausių, savimi pasitikinčių Kelmės TAU kraštotyros ir turizmo fakulteto studentų  susirinko į SMC salę dalyvauti protų mūšyje „Ar pažįsti Kelmės rajoną?“. Pernai rudenį mūsų studentai keliavo rajono įžymiomis vietovėmis, aplankė visus rajono muziejus. Tad šis Protų mūšis buvo įgytų žinių apie rajoną įtvirtinimas.

Protų mūšio dalyviai buvo suskirstyti į 6 komandas po 4-5 dalyvius, jie turėjo susigalvoti komandos pavadinimą, išsirinkti kapitoną ir raštu atsakyti į klausimus iš rajono geografijos, istorijos, politikos, pažinti žymius žmones, dirbusius rajone arba iš jo kilusius. Protų mūšį vedė Algimantas Armalis, Vida Damanskienė, Vitalija Kučinskienė.

Po pusantros valandos trukusio „mūšio“, kurio metu buvo galima surinkti 100 taškų, VI vietą su 56 taškais užėmė komanda „Pranas“, 57 tšk. surinko ir V vietą užėmė komanda „Ąžuolas“, 73 tšk. pelnė ir ketvirti liko studentai iš „Žiniuko“ komandos.

O kas tapo prizininkais? III vieta atiteko „Kražantei“ (kapitonė Irena. Vileikienė), 75 tšk., antros liko „Linksmuolės“ (kapitonė Ramutė Kurlinkienė), 76 tšk., o nugalėtojais tapo eruditai iš komandos „Rūta“ (Jonas Damanskis, Vytautas Ulevičius, Gražina Krugliakovienė, kapitonė  Birutė Rukienė), 84 tšk.

Komandų – prizininkių kapitonai buvo apdovanoti 2020 metų kalendoriais.