Rusų kalbos renginys „Rusiškas žodis“

Birželio 12 d. Tytuvėnuose vyko rusų kalbos renginys „Ruskoje slovo“, kuriame dalyvavo 58 mokiniai iš 11 rajono bendrojo lavinimo mokyklų bei jų skyrių. Dalyvius sveikino Kelmės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Stonienė ir renginio organizatorės, Tytuvėnų gimnazijos rusų kalbos mokytojos Angelė Ševeliovaitė ir Ligita Norkutė.

Gimnazijos kiemelyje mokiniai susiskirstė į grupes, išsirinko vokus su stotelių pavadinimais ir vaizdingais vietų (kuriose jos buvo) aprašymais. Iš viso reikėjo surasti 6 stoteles –  „ Gamta“, „ Šeima“, „ Mokykloje“, „Namuose“, „Pas gydytoją“, „Parduotuvėje“. Jose renginio dalyviai atliko įvairias užduotis, kurias paruošė rusų kalbos mokytojos, sukūrė plakatą ir surado „lobį“.

Darbas vyko įvairiose edukacinėse aplinkose – miestelio bibliotekoje, kultūros centre, piligrimų centre, bendruomenės svetainėje, regioninio parko lankytojų centre, gimnazijoje.

Sugrįžę į gimnazijos kiemelį, kiekvienos stotelės dalyviai pasakojo apie tai, ką veikė ir   pristatė savo grupės sukurtą plakatą.

Laikas prabėgo greitai, o visų nuotaiką dar labiau praskaidrino jaunųjų Tytuvėnų kultūros centro šokėjų šokis (vadovė Henrika Barkauskienė), gimnazistės Audronė Bagūnaitės daina ir šokis, kurį visus sušokti pakvietė Ugnė Papartytė, Paulė Andrulytė ir Maya Abada. Mokyklų komandoms buvo įteiktos rajono rusų kalbos mokytojų metodinio būrelio padėkos. Šauniai padirbėję bei pasilinksminę, dalyviai  išsiskirstė namo su pakilia nuotaika.