Seminaras „Kultūros valdymo kaitos veiksniai ir kryptys“

Šių metų rugsėjo 20-21 d. į kasmetinį kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Kultūros valdymo kaitos veiksniai ir kryptys“ rinkos šalies savivaldybių kultūros administratoriai. Seminaro dalyvius sveikino asociacijos „Kultūros savivaldos kolegija“ kanclerė Vilma Griškevičienė ir Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas. Suvenyrines dovanėles įteikė Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Sonata Venckienė.

Lektorė Kristina Jakubauskaitė-Veršelienė pristatė šis temas: Kultūros administratoriaus vaidmuo. Neišnaudotos galimybės ir potencialai. Kaip sukurti unikalią ir aktualią vietos kultūrą.

Mokymų pobūdis – aktyvus, įtraukiantis, skatinantis asmeninį ir bendruomeninį tobulėjimą. Dalyviai įsivardino savo asmenines stiprybes, galimybes, savo asmeninį braižą ir kaip jie įtakoja bendrą kultūros lauką. Su kokiomis auditorijomis tenka bendrauti? Kaip tai sekasi? Kas labiausiai trukdo ir kaip trukdžius paversti galimybėmis?

Seminare dalyvavo Kultūros ministerijos atstovė Jadvyga Lisevičiūtė. Buvo aptariamas naujausias Kultūros pagrindų įstatymo projektas, kitos naujovės.

Seminaro organizatoriai: Kelmės rajono savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras, Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, asociacija „Kultūros savivaldos kolegija“.